Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółowy opis metod, których używamy do czyszczenia. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który jest w stanie doczyścić najtrudniejsze zabrudzenia. Dodatkowo, stawiamy na maksymalną jakość naszych usług.

Jeśli masz złe wspomnienia związane z profesjonalnym czyszczeniem, pozwól nam je zmienić!

  METODA EKSTRAKCYJNA

Jest to metoda, która daje najlepsze efekty czyszczenia. Dzięki niej, jesteśmy w stanie pozbyć się najbardziej uporczywych plam, często takich, z którymi już się pogodziliśmy, że pozostaną z nami na lata. 

1. Odkurzanie turboszczotką + ewentualnie, dodatkowo dla posiadaczy zwierząt, zbieranie sierści dedykowaną do tego szczotką.

2. Rozpylenie na czyszczonej powierzchni Prespraya, w celu zmiękczenia mocnych zabrudzeń, lub użycie odplamiacza w przypadku uciążliwych plam.

3. Szorowanie powierzchni tekstylnej mającej na celu wniknięcie odplamiacza w strukturę włókna.

4. Ekstrakcja, czyli pranie właściwe odkurzaczem piorącym, przy zastosowaniu wysoce skutecznego urządzenia – turboszczotki. Podczas tego procesu jednocześnie zachodzi natrysk środka piorącego, szorowanie i odsysanie brudu rozpuszczonego w chemii piorącej i wodzie.

W przypadku tapicerki, wykorzystujemy odkurzacz piorący, z zastosowaniem ssawki. 

  METODA KAPSUŁKOWA

Jest to metoda, która daje nam alternatywę, gdy nie chcemy, lub nie możemy użyć wody do czyszczenia. Dodatkową zaletą jest zabezpieczenie tkaniny przed brudzeniem.

1. Odkurzanie turboszczotką + ewentualnie, dodatkowo dla posiadaczy zwierząt, zbieranie sierści dedykowaną do tego szczotką.

2. Rozpylenie na powierzchni tekstylnej specjalnego środka, który po wyschnięciu zamyka brud w suche, krystaliczne mikrokapsułki.

3. Ściągnięcie kapsułek odkurzaczem.

  METODA PAROWA

Ta metoda gwarantuje bezpieczne i doskonałe dla alergików czyszczenie powierzchni. Badania również potwierdzają, że podczas czyszczenia tego typu, zabijana jest zdecydowana większość wirusów otoczkowych (w tym koronawirusy), jak również bakterii.

Doskonale również nada się do czyszczenia szyb, kafelek czy twardych powierzchni.

Opcjonalnie, możliwe użycie specjalistycznej chemii przed rozpoczęciem czyszczenia.

1. Odkurzanie turboszczotką + ewentualnie, dodatkowo dla posiadaczy zwierząt, zbieranie sierści dedykowaną do tego szczotką.

2. Czyszczenie wykonuje się parownicą, która generuje parę wodną o wysokiej temperaturze, która odczepia brud od czyszczonej powierzchni i jest z łatwością usuwany.

Wysoka temperatura, rozprawia się również z tym co niewidoczne dla oka.

  OZONOWANIE

Jest to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji pomieszczeń, w której nie wykorzystuje się niezdrowych chemikaliów. Do stosowania zarówno w biurze, jak i w domu.

Ozon posiada silne właściwości utleniające, podczas których powietrze w pomieszczeniu jest skutecznie oczyszczane z wirusów (również tych z koroną), bakterii, grzybów i alergenów. Poza oczyszczaniem powietrza w samym pomieszczeniu, ozon przenika również do przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji, oczyszczając je ze wspomnianych mikroorganizmów.

Dzięki ozonowaniu skutecznie pozbiędziesz sie również przykrych zapachów. Wykazuje długotrwałe działanie!

  SZOROWANIE PODŁÓG

Czyści i pozostawia podłogę osuszoną. Proces mycia wygląda następująco: do zbiornika maszyny nalewany jest płyn czyszczący. Startujemy urządzenie. Zamontowana w głowicy urządzenia czyszczącego szczotka walcowa szoruje podłogę na mokro wykorzystując podawany ze zbiornika płyn. Jednocześnie, silnik ssący wciąga brudną wodę dzięki gumom ssącym umieszczonym po obu stronach szczotki.

  MYCIE OKIEN

Profesjonalnie, bez pozostawiania jakichkolwiek smug i zaciekow, przy użyciu elektrycznej myjki do okien.