Pranie dywanów

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który zadba o najdokładniejsze czyszczenie. Możemy to zrobić na 3 sposoby, w zależności od indywidualnych potrzeb lub stopnia zabrudzenia.

Metoda ekstrakcyjna zapewni najbardziej skuteczne pranie, które wyciągnie z dywanu choćby najgłębiej osadzony brud. Wiąże się on jednak z użyciem wody (osuszymy tkaninę, za dodatkową opłatą), a nie zawsze jest to odpowiednie dla naszego dywanu. Efekty jednak są doskonałe i tkanina, która wydaje się tylko do wyrzucenia, otrzymuje drugie życie.

Metoda kapsułkowa również działa bardzo skutecznie, i jest wspaniałą alternatywą, gdy nie możemy przy czyszczeniu użyć wody. Na dywanie rozpylany jest specjalny środek, który przy zasychaniu zbiera brud i zamienia je w mikrokapsułki, które następnie z łatwością zbieramy odkurzaczem o dużej mocy.

Metoda parowa bardziej odświeża tkaninę i nie jest przeznaczona dla nieustępliwych zabrudzeń, zabije jednak wszelkie bakterie, wirusy i drobnoustroje dzięki bardzo wysokiej temperaturze. Jeśli nie potrzebujemy bardzo dokładnego prania, a zależy nam, aby dziecko czuło się na dywanie bezpiecznie, będzie to bardzo optymalne rozwiązanie.

Polecamy sprawdzić nasze usługi, gwarantujemy bardzo wysoką jakość prania i czyszczenia dywanów. Po co kupować nowy? 🙂

Przykładowo, za pranie lub czyszczenie dywanu o wielkości 8 m2 zapłacisz u nas od 64 zł do 112 zł.

UWAGA! Istnieje możliwość przyjazdu po dywany, upierzemy je u nas i odwieziemy!